تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی (آنلاین)، نسل جدیدی از رسانه‌های تبلیغاتی را در اختیار صاحبان کسب‌وکارها و فعالان حوزه بازاریابی قرار می‌دهد. این نوع تبلیغات در قالب قرار دادن بنرهای تبلیغاتی در صفحات گوناگون وبسایت‌های پربازدید، تبلیغات در گوگل و تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی صورت می‌گیرد.

بازاریابی و تبلیغات اینترنتی، به ویژه برای شرکت‌هایی که از نظر منابع مالی با محدودیت بیشتری روبه‌رو هستند، توصیه می‌شود.

آگهی‌دهنده (متقاضی تبلیغات)

آگهی‌دهندگان، متقاضیان تبلیغات اینترنتی هستند. آوازه از طریق یک پرسشنامه، اهداف و نیازهای آگهی‌دهندگان از بازاریابی و تبلیغات را شناسایی کرده و پس از تحلیل و بررسی ظرفیت‌های موجود، بهترین راهکار تبلیغاتی را برای پاسخ به این نیازها ارائه می‌دهد.

اگر متقاضی تبلیغات اینترنتی هستید، درخواست خود را برای راه‌اندازی کمپین، در این صفحه ثبت نمایید.

ناشر (صاحب سایت)

ناشرین، اشخاصی هستند که آگهی‌ها را درون سایت خود قرار می‌دهند. آوازه مجموعه‌ای از این سایت‌ها و وبلاگ‌های پربازدید را در اختیار دارد و آن‌ها را بر اساس نوع محتوا، نوع سیستم‌عامل بازدیدکنندگان، گروه سنی مخاطبین و… دسته‌بندی نموده است.

اگر شما هم صاحب یک سایت یا وبلاگ پربازدید هستید و قصد دارید با قرار دادن بنرهای تبلیغاتی در آن درآمد کسب کنید، با ما تماس بگیرید.

آوازه به شما استراتژی تبلیغاتی می‌دهد؛ کمک می‌کند تا مخاطبین هدف خود را بشناسید، تبلیغات خود را در زمان مناسب در محل مناسب انجام دهید و بهترین بازخورد را از بودجه‌ای که به تبلیغات اختصاص داده‌اید دریافت نمایید.

تبلیغات کلیکی

در این روش، آگهی تبلیغاتی شما بر روی یک یا مجموعه‌ای از سایت‌های پربازدید قرار می‌گیرد و پرداخت هزینه آن به ازای هر بار کلیک بازدیدکنندگان صورت می‌گیرد. بازدیدکنندگان، پس از کلیک بر روی آگهی، به سایت مورد نظر شما هدایت می‌شود.

تبلیغات ثابت

در روش تبلیغات ثابت، آگهی شما برای یک دوره زمانی معین، در سایت ناشر قرار می‌گیرد. در این روش، تنها مبنای پرداخت هزینه تبلیغات، مدت زمان نمایش آگهی است.

google-tabliq

تبلیغات در گوگل

شما می‌توانید از گوگل بخواهید آگهی تبلیغاتی شما را برای کلیدواژه‌های مشخصی در صفحه نتایج جستجو (Search Network) و یا در سایت‌های مختلف متعلق به گوگل (Display Network) نمایش دهد و به ازای هر بار کلیک بر روی این آگهی‌ها و یا حداقل ۱۰۰۰ بار نمایش آن‌ها، مبلغی را از شما دریافت نماید.

با راه‌اندازی یک کمپین تبلیغاتی صحیح و اصولی در گوگل، شما می‌توانید محصولات خود را به بیش از ۸۰ درصد مردم دنیا نشان دهید.

برای راه‌اندازی کمپین، نیاز به کمک بیشتری دارید؟