تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی با دربر گرفتن رسانه‌های محیطی، مبلمان شهری و وسایل حمل‌ونقل، به یکی از نمادهای اصلی شهرهای مدرن جهان تبدیل شده است. هدف این نوع تبلیغات، انتقال ساده و اثربخش پیام‌ به مصرف‌کنندگانی است که در حال جابه‌جایی و مسافرت هستند. هر کدام از رسانه‌های محیطی بسته به موقعیت مکانی، ابعاد و نوع محتوا، گروهی از مخاطبان را هدف قرار می‌دهد و می‌تواند به طور مستقیم بر روی آن‌ها تاثیر بگذارد.

آنالیز و تامین

تامین نمایشگرهای شهری به دلیل هزینه بسیار بالا و مشخصات فنی متنوع، از پیچیدگی بسیاری برخوردار است. مهندسین خبره آوازه، در فرآیند تامین هر نمایشگر، پس از ارائه آنالیزهای فنی و تعیین مشخصات بهینه رسانه به تناسب ویژگی‌های محل نصب از قبیل دامنه دید، سرعت مخاطبین سیال، طول دوره بهره‌برداری و…، با انجام بازدیدهای میدانی و آزمایش‌های کنترلی لازم، از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان حاصل می‌کنند.

نصب و راه‌اندازی

نصب و راه‌اندازی انواع نمایشگرهای شهری LED در ایران و برخی کشورهای همسایه، از جمله نمایشگر بزرگ میدان جانباز مشهد، با مساحت کلی ۳۱۵ مترمربع و صفحه نمایشی به بزرگی ۲۰۳ مترمربع که برای اولین بار در کشور بر روی نمای ساختمان یک مجتمع تجاری نصب شد، تصویر تازه‌ای از تلفیق نمادهای مدرن شهری و ظرفیت‌های پنهان تبلیغاتی را به نمایش گذاشت. این نمایشگر با گذشت ۶ سال از زمان نصب آن (در سال ۸۹)، همچنان با اختلافی چشمگیر، بزرگ‌ترین و با کیفیت‌ترین نمایشگر شهری کشور محسوب می‌شود.

نگهداری و تعمیر

هر نمایشگر دارای یک دوره عمر مفید است. برای بیشینه کردن کارایی نمایشگرها باید مجموعه‌ای از فعالیت‌های پشتیبانی شامل تدارکات، تکنولوژی، مدیریت منابع انسانی و زیر ساخت‌های سازمان به کار گرفته شود. تدوین و پیاده‌سازی صحیح استراتژی نگهداری و تعمیر (نت)، یکی از قابلیت‌های تیم فنی آوازه و از جمله دلایلی است که رسانه‌های محیطی این مجموعه را در دیگر رسانه‌داران متمایز می‌کند.

برای راه‌اندازی کمپین، نیاز به کمک بیشتری دارید؟