تجربه نشان داده است، بازاریابی درون گرا یکی از موثرترین راه‌‌ها برای جذب بازدیدکنندگان به وب‌سایت است. در این بین، همچنان شاهد تمرکز شرکت‌ها بر روی بازاریابی غیر اینترنتی یا به اصطلاح آفلاین هستیم. نمونه‌‌های بازاریابی آفلاین را می‌توان چاپ تبلیغات، انتشار پیام‌‌های بازرگانی و تبلیغات محیطی دانست.

انجام این شیوه‌‌های بازاریابی به خودی‌خود اشکالی ندارد، اما بازاریابی آنلاین را نیز نمی‌توان نادیده گرفت. این‌جاست که مدیران بازاریابی باید به دنبال روش‌هایی باشند تا به صورت همزمان فرآیند بازاریابی آنلاین و آفلاین مجموعه خود را انجام دهند.

به همین منظور بد نیست اگر ببینیم چگونه شیوه‌‌های مختلف بازاریابی آنلاین و آفلاین به کمک یکدیگر آمده و در راستای منافع شرکت عمل می‌کنند.

در اینفوگرافیکی که آماده کرده‌ایم شیوه‌های سرمایه‌گذاری برای بازاریابی آنلاین و آفلاین مطرح شده است و سعی کرده‌ایم تا به نحوه تعامل بازاریابی آنلاین و آفلاین اشاره‌ کنیم.

بازاریابی آنلاین و آفلاین

Sarah Baker

شهاب ضیائی

از سال ۸۹ با ورود به شرکت تبلیغاتی آوازه، فعالیت خود را در زمینه تولید محتوا، طراحی و تدوین سناریوهای تبلیغاتی آغاز نمود. او افزون بر فعالیت در حوزه تبلیغات محیطی، با مشارکت در راه‌اندازی و مدیریت چند کسب‌وکار آنلاین، تجربه ارزشمند بازاریابی و تبلیغات اینترنتی (آنلاین مارکتینگ) را به دست آورد و اکنون در بخش طراحی و اجرای «کمپین‌های تعاملی آنلاین و آفلاین»، آوازه را همراهی می‌کند.

ثبت دیدگاه شما

*این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.